کدبازان

قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۹ می باشد.
جای تبلیغ شما این جاستجای تبلیغ شما این جاست

اخبار

لینک دونی

تبلیغات متنی

رمزگشایی از مصاحبه توفانی فرهاد مجیدی

رمزگشایی از مصاحبه توفانی فرهاد مجیدی

بخش‌هایی از مصاحبه فرهاد، تامل برانگیز و عجیب به نظر می‌رسد. مثلا او در مورد کنار رفتنش، به موضوع جالبی پرداخت و گفت: «پروژه بعضی از افراد زیرمجموعه مدیرعامل این بود که از کانال خودشان مربی خارجی به استقلالبیاورند.» این جمله یعنی هنوز بحث جذب مربی خارجی در فوتبال ما، به برخی اطرافیان باشگاه‌ها سودرسان است و این معضل قرار نیست حل شود.

اخبار ورزشی- در جای دیگری، مجیدی می‌گوید: «اخبار و اطلاعات محرمانه باشگاه را به صورت مخفیانه دراختیار رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌گذارند تا از آن‌ها حمایت شود!» این موضوع وقتی بیشتر نمایان می‌شود که به یاد بیاوریم خبر اخراج شفر یا قطعی شدن حضور استراماچونی و حتی لو رفتن برگ قرارداد تمام بازیکنان و مربیان و مواردی از این دست، از کدام کانال‌های خبری منتشر شده بود.

فرهاد مجیدی سپس به ماجرا‌های دنباله دار نقل و انتقالات باشگاه در فصل قبل نیز اشاره داشت و با یک جمله دوپهلو، عملکرد خطیر را شبیه به عملکرد پندار توفیقی دانست: «هر بار هم که اعتراض‌ها بیشتر می‌شود، خطیر شماره یک می‌رود و خطیر شماره دو می‌آید! همین الان توجه کنید به اینکه مثل قبلی‌ها مبلغ قرارداد واقعی سرمربی خارجی را اعلام نمی‌کنند. چه اشکالی دارد با مردم صادق باشید؟»

اما به نظر می‌رسد مهم‌ترین بخش صحبت‌های مجیدی، اشاره او به «باند بازیکنان» داخل تیم است که انگار از سوی برخی مدیران باشگاه نیز مورد حمایت قرار می‌گیرد. به این کلمات توجه کنید: «در جلسه‌ای که در العین با مدیران باشگاه داشتم، گفتم که برای فصل آینده صلاح نیست برخی بازیکنان در تیم بمانند. از آن روز ناگهان موضع‎شان تغییر کرد! وقتی فهمیدند بازیکنان مورد نظرشان در لیست من نیستند، به صورت پنهانی مشغول تیم بستن شدند!»

فقط کافی است حواشی تجمع هواداران استقلال مقابل دفتر این باشگاه و صحبت‌های علی خطیر در جمع طرفداران تیم در آن روز را به یاد بیاورید تا کلید حل این معما شود. خطیر آن روز خطاب به یک خبرنگار گفته بود اگر آن بازیکن را کنار بگذاریم، ۸ بازیکن دیگر هم می‌روند، نمی‌توانیم تیم را خالی کنیم!

منبع: افکار نیوز

کلمات کلیدی : ,,,,,,,,,