قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ می باشد.
جای تبلیغ شما این جاستجای تبلیغ شما این جاست

اخبار

تبلیغات متنی


    Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/learntur/matroke.ir/wp-content/themes/34-Arman2-2sweb.ir-res/sidebar-right.php on line 114

مقصد بعدی ستاره تراکتورسازی مشخص شد ؛ جدایی به مقصد هند

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران بعد از یک فصل حضور در فوتبال ایران قصد دارد فصل آینده را در تیمی از لیگ شرق آسیا بازی کند.

مسعود شجاعی بعد از سال ها دوری و با وجود پیشنهادات فراوانی که داشت در نهایت لباس تیم تراکتورسازی را پوشید و با بازوبند این تیم تا آخرین هفته مدعی کسب عنوان قهرمانی بود. اما عدم کسب سهمیه تراکتور و جدایی جرج لیکنز نشان از تغییراتی اساسی در ترکیب تیم تراکتورسازی دارد. یکی از مهمترین گزینه هایی که قصد جدایی از تراکتورسازی را دارد مسعود شجاعی است که در این فصل بازوبند کاپیتانی سرخ های تبریز را به بازو می بست.

اما حالا خبر می رسد با وجود داشتن قرارداد مسعود شجاعی با تراکتورسازی، او قصد دارد برای ادامه فوتبالش به لیگ هند برود. لیگ حرفه ای هند از سال ۲۰۱۳ فعالیتش را به صورت جدی آغاز و سرمایه گذاری بسیار خوبی هم در این لیگ انجام شده به طوری که در سال های اخیر بازیکنانی مثل فابیو کاناوارو ، رابی فاولر، هرنان کرسپو و رابرت پیرس نیز در این لیگ بازی کرده اند.

لیگ هند با نام هیروموتورکوپ یک لیگ حرفه ای است که ده تیم در آن حضور دارند. البته ممکن است علاوه بر هند شجاعی نیم نگاهی هم به دیگر گزینه هایی که از تیم های شرق آسیایی دارد پاسخ مثبت بدهد اما آنچه مشخص است اینکه انگار کاپیتان مسعود می خواهد از تی تی ها جدا شود.

 

منبع: پارس فوتبال

کلمات کلیدی : ,,,,,,,,,,,,,