کدبازان

قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ می باشد.
جای تبلیغ شما این جاستجای تبلیغ شما این جاست

اخبار

لینک دونی

تبلیغات متنی

سپیدرود به دنبال پیروزی/۴ مصدوم و محروم در بازی با تراکتور داریم

سپیدرود به دنبال پیروزی/۴ مصدوم و محروم در بازی با تراکتور داریم

سرمربی سپیدرود رشت عصر پنجشنبه در کنفرانس خبری پیش از بازی با تراکتور سازی تبریز با بیان اینکه تیم مهمان از هر نظر مهیای قهرمانی است، اظهار کرد: تراکتور سازی تبریز بازیکنان کاملی دارد که یک سرمربی خوب خارجی آنها را هدایت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان سپیدرود با تمام وجود برای کسب بهترین نتیجه می‌جنگند، افزود: برای ما مهم نیست که با چه تیمی بازی داریم برای پیروزی همه کمبودها را فراموش می‌کنیم.

دست نشان با تأکید بر عزم جدی کادر فنی و بازیکنان برای نمایش یک بازی با کیفیت در بازی فردا، تصریح کرد: هواداران متعصب سپیدرود انگیزه لازم را به ما می‌دهند.

وی با بیان اینکه یکی از نقاط قوت تیم تراکتور سازی تبریز نقطه حمله این تیم است، گفت: از نقاط ضعف آنها برای کسب پیروزی نهایت استفاده را خواهیم برد.

دست نشان با تاکید بر اینکه پیروزی یا شکست در دیدار فردا به منزله مرگ و زندگی نیست، بیان کرد: تمام تلاش ما جمع آوری امتیازات بیشتر نسبت به سایر رقیبانمان همانند نفت مسجدسلیمان است.

سرمربی سرمربی سپیدرود با بیان اینکه به دنبال استفاده از بازیکنان جوان و بومی تیم هستیم، افزود: رومن چاچوآ حتی در لیست هجده نفره تیم جایی نداشت و لازم ندانستیم هزینه‌ای اضافه برای او پرداخت کنیم.

وی با اشاره به سفرهای زمینی با اتوبوس بازیکنانش و نقش آن در مصدومیت‌ها، اظهار کرد: محمد علیزاده را به دلیل مشکل سربازی و کوروش ملکی و حسین ابراهیمی و لوکا نوزادزه را به دلیل مصدومیت در بازی فردا در اختیار نداریم.

 

منبع: مهر

کلمات کلیدی : ,,,,,,,,,,,