کدبازان

قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ می باشد.
جای تبلیغ شما این جاستجای تبلیغ شما این جاست

اخبار

لینک دونی

تبلیغات متنی

دروازه بان پاختاکور محروم بود؟ جنجال پرسپولیسی ها در فضای مجازی!

دروازه بان پاختاکور محروم بود؟ جنجال پرسپولیسی ها در فضای مجازی!

سرخپوشان معتقدند دروازه بان پاختاکور محروم بوده و نباید مقابل نماینده ایران به میدان می رفت.

با انتشار ویدئویی از دیدار رفت دو تیم پرسپولیس و پاختاکور، این طور به نظر می‌رسید که سنجر کواتوف دروازه بان تیم ازبکستانی، در تهران از داور کارت زرد دریافت کرده است. این ماجرا وقتی عجیب می‌شود که بدانیم او در بازی برگشت مقابل السد قطر نیز مجددا اخطار گرفته و به صورت طبیعی باید در دیدار برابر پرسپولیس در تاشکند، محروم می‌شد، اما این اتفاق رخ نداد.

در واقع کواتوف نه تنها محروم نشد، بلکه بهترین بازیکن این دیدار بود و مورد تمجید برانکو ایوانکوویچ نیز قرار گرفت، چون موفق شد چند توپ خطرناک پرسپولیسی‌ها را مهار کند.

به محض اتمام بازی، هواداران پرسپولیس در فضای مجازی جنجال بزرگی به راه انداختند و به دنبال آن بودند تا هر طور شده، به خاطر حضور کواتوف درون دروازه پاختاکور، باعث تغییر نتیجه بازی شوند.

با این حال، اطرافیان باشگاه می‌گویند چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد، زیرا تنها یک بازیکن از پاختاکور محروم بوده و بازی نکرده است. این موضوع در جلسه هماهنگی پیش از بازی نیز مطرح شد و در آن جلسه، ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز تائید کرد که دروازه بان تیم ازبکستانی محروم نیست و می‌تواند بازی کند.

از سوی دیگر، حتی اگر دروازه بان پاختاکور با وجود محرومیت بازی کرده و باشگاه می‌توانست به این موضوع اعتراض کند، آن‌ها زمان را از دست داده بودند. برای اعتراض به این مسائل، تنها ۲ ساعت بعد از پایان هر بازی، زمان اعتراض وجود دارد و چون پرسپولیسی‌ها این زمان را از دست دادند، نمی‌توانند این پرونده را پیگیری کنند.

 

منبع:  پارس فوتبال

کلمات کلیدی : ,,,,,,,,,,,