قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ می باشد.
جای تبلیغ شما این جاستجای تبلیغ شما این جاست

اخبار

تبلیغات متنی

کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا؛ بیابانی و امامی به مدال برنز رسیدند

کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا؛ بیابانی و امامی به مدال برنز رسیدند

در ادامه مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا که از صبح امروز (سه شنبه) در شهر “شی آن” چین آغاز شده است پیمان بیابانی و یونس امامی در اوزان ۶۵ و ۷۰ کیلوگرم با پیروزی در دیدارهای رده‌بندی مقابل حریفان به مدال برنز دست یافتند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم پیمان بیابانی در دور اول مقابل کاتای یرلانبیک از چین با نتیجه ۷ بر ۷ پیروز شد، اما در دور دوم مقابل باجرانگ، دارنده مدال نقره جهان و قهرمان بازی‌های آسیایی از هند با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب شد که با توجه به حضور حریفش در فینال، بیابانی در گروه بازنده ها مقابل فرناندو دیووشان از سریلانکا با نتیجه عالی پیروز شد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار سراج الدین حسن اف از ازبکستان  را ۳ بر ۲ شکست داد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم نیز یونس امامی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد راجنیش از هند گذشت. وی در دور بعد  مقابل تمولن انتختویا از مغولستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد، اما در این مرحله مقابل نورکوجا کایپانوف از قزاقستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. امامی در این دیدار باتیر بورجاکوف از ترکمنستان را با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست داد و مدال برنز را بر گردن آویخت.

پیش از این رضا اطری در وزن ۵۷ کیلوگرم نخستین مدال طلا را برای ایران به ارمغان آورده بود تا بعد از ۷ سال طلسم طلا نگرفتن نمایندگان ایران در وزن اول را بشکند. حسن رحیمی آخرین بار در سال ۲۰۱۲ ایران را در وزن ۵۷ کیلوگرم قهرمانی بزرگسالان آسیا صاحب مدال طلا کرده بود.

 

منبع: فارس

کلمات کلیدی : ,,,,,,,,,,,,,,