قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ می باشد.
جای تبلیغ شما این جاستجای تبلیغ شما این جاست

اخبار

تبلیغات متنی


    Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/learntur/matroke.ir/wp-content/themes/34-Arman2-2sweb.ir-res/sidebar-right.php on line 114

رگ خواب مردها را بشناسید و استفاده کنید

رگ خواب مردها را بشناسید و استفاده کنید

اندکی خواب قبل از تصمیم گرفتن

رگ خواب مردها را بشناسید و استفاده کنید برخی از خانم ها در کسری از ثانیه تصمیم های مهمی برای زندگی خود می گیرند و آنها را با همسرشان درمیان می گذارند و انتظار دارند همسرشان گوش به فرمان شان شود در صورتی که مردها نمی تواند مانند زن ها در لحظه تصمیم بگیرند .توجه داشته باشید تصمیم گیری در لحظه می تواند به ضرر شما باشد و شما پیش از چیدن برخی مقدمات نمی توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

اگر فکری به به ذهنتان رسیده قبل از آنکه در مورد آن با همسرتان صحبت کنید ،چرت کوتاهی بزنید زیرا چرت زدن قدرت تصمیم گیری را بالا می برد و به افکارتان سر و سامان می بخشد . اگر پس از بیداری نیز هنوز بر روی تصمیمتان مصمم بودید ، فکرتان را با همسرتان در میان بگذارید.

پازل رگ خواب را كامل كنيد

پيش از آنكه همسرتان را به بي‌توجهي محكوم كنيد، به شرايطي كه براي بحث كردن انتخاب كرده‌ايد نگاه كنيد. مردها مثل خانم‌ها نمي‌توانند چند كار را در يك زمان انجام دهند و اگر همسرتان مشغول سفت كردن پيچ‌هاي در است يا برنامه نود مي‌بيند، نمي‌توانيد از او انتظار داشته باشيد با شما در مورد چيزهايي كه تمام روز به آنها فكر مي‌كرديد صحبت كند و بي‌مقدمه تصميمش را هم بگيرد.

رگ خواب ، بهتر است زماني كه همسرتان در وضعيت مناسب است از او بپرسيد كه آيا آماده گفت‌وگو هست و بعد هم به جاي اينكه در لحظه گفت‌وگو منتظر پاسخ نهايي‌اش باشيد، از همسرتان بخواهيد به حرف‌هاي‌تان فكر كرده و چند ساعت بعد نتيجه را اعلام كند. البته نبايد اين احتمال را كه همسرتان فكر كردن به حرف‌هاي شما را فراموش خواهد كرد هم ناديده بگيريد و از چنين اتفاقي تعجب نكنيد.

 

صحبت در موقعیت های مناسب

مردان هنگامی که کاری انجام می دهند و یا برنامه مورد علاقه خود را می بینند نمی توانند با همسرشان درباره مسائل مهم صحبت کنند بنابراین اگر می خواهید همسرتان نسبت به صحبتهای شما بی توجه نباشد در زمان مناسب با او گفتگو کنید زیرا مردان برخلاف زنان نمی توانند چند کار را در یک زمان انجام دهند.

برای صحبت با همسرتان ابتدا لازم است از او بپرسید که آیا آماده گفت وگو هست و بعد هم به او فرصت دهید که به حرف های تان فکر کرده و کمی بعد نتیجه را اعلام کند. البته این احتمال وجود دارد که همسرتان فکر کردن به حرف های شما را فراموش کند.

 

منبع: زناشویی بیتوته

کلمات کلیدی : ,,,,,,,