قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ می باشد.
جای تبلیغ شما این جاستجای تبلیغ شما این جاست

اخبار

تبلیغات متنی


    Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/learntur/matroke.ir/wp-content/themes/34-Arman2-2sweb.ir-res/sidebar-right.php on line 114

همه کاربرد کانسیلر ها در بانوان

همه کاربرد کانسیلر ها در بانوان

چگونه کانسیلر ها را به زیر چشم ها بزنیم؟

از آنجا که اطراف چشم پوستی نازک و بسیار حساس دارد، باید محتاطانه با آن رفتار کنید. بهتر است که برای پخش کردن کانسیلر به این نواحی از براش های کانسیلر کمک بگیرید. البته قبل از زدن کانسیلر، به اطراف چشم تان کرم دور چشم بزنید. چند دقیقه صبر کنید، پس از این که کاملا روی پوست تان نشست، کانسیلر را به آن اضافه کنید. شما باید آن را به صورت Vشکل بزنید. بدین معنی که کانسیلر را از زیر چشم تان آغاز کنید و آن را به شکل مثلثی تا پایین چشم تان پخش کنید.

چون پوست ناحیه دور چشم زیاد حرکت می کند بهتر است از استفاده بیش از حد از کانسیلر بپرهیزید. به جای این کار از یک کانسیلر مایع یا کرمی سبک استفاده کنید. یا حتی می توانید از کانسیلرهایی که صرفا برای ناحیه دور چشم تعبیه شده اند کمک بگیرید.

چگونه زخم های پوست را با کانسیلر ها بپوشانیم؟

شاید فکر کنید که زخم های پوستی را می توان با آرایش پنهان کرد اما اینگونه نیست. در واقع اگر شما روی زخم های صورت تان کرم پودر یا رژ گونه بزنید، آنها بیشتر به چشم می آیند. برای این منظور باید از کانسیلر استفاده کنید. قبل از این که آرایش تان را آغاز کنید، از پرایمر برای نرم کردن پوست تان کمک بگیرید. سپس کانسیلری به رنگ مات را بردارید و به روی آن بزنید تا کاملا محل زخم تان را بپوشاند.

برای اینکه آرایش شما ماندگاری بیشتری داشته باشد و به اصطلاح ماسیده نشود، باید همیشه پودر صورت یا فیکساتور را در آخرین مرحله آرایش خود استفاده کنید.

اشتباهاتی که نباید مرتکب شوید:

برای پخش کردن کانسیلر، براش را به نرمی روی پوست تان بکشید. از زدن ضربات محکم خودداری کنید.
از کانسیلر به مقدار نیازتان استفاده کنید. افراط در کانسیلر نه تنها معایب پوست شما را نمی پوشاند، بلکه تاثیر منفی بر زیبایی تان نیز می گذارد.
کانسیلر را پس از کرم پودر به صورت تان بزنید.
کانسیلرهای پودری از این جهت که نمی ماسند، دوام بیشتری روی پوست تان خواهند داشت.
از کانسیلرهایی که به رنگ پوست تان نمی آیند، به شدت خودداری کنید.
برای پخش کردن آن به جای دست از براش های کانسیلر استفاده کنید.

 

منبع: برترین ها

کلمات کلیدی : ,,,,,,,,,