قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ می باشد.
جای تبلیغ شما این جاستجای تبلیغ شما این جاست

اخبار

تبلیغات متنی


    Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/learntur/matroke.ir/wp-content/themes/34-Arman2-2sweb.ir-res/sidebar-right.php on line 114

همه چیز درباره کانسیلر کردن

همه چیز درباره کانسیلر کردن

چه رنگ کانسیلر مناسب صورت شماست؟

برای زمان هایی که شما می خواهید عیب های صورت تان را از بین ببرید، کانسیلر بهترین انتخاب است، به شرط این که رنگی مناسب را به کار گیرید. یادتان باشد که قسمت های مختلف صورت شما به رنگ های مختلفی از کانسیلر نیاز دارد. به عنوان مثال برای از بین بردن تیرگی زیر چشم، شما باید از کانسیلری روشن تر از رنگ پوست تان استفاده کنید. اما اگر بخواهید که جوش های قرمز یا لک های صورت تان را بپوشانید، باید رنگی شبیه به پوست تان انتخاب کنید.

کانسیلر چه کاربردهایی دارد؟

کانسیلر کاربردهای زیادی دارد که مهمترین های آن پوشاندن تیرگی زیر چشم، لک ها و روشن کردن نقاط تیره صورت است. همانطور که در بالا هم به بدان اشاره شد، برای هر کدام از این موارد باید از رنگ های مختلف کانسیلر استفاده کرد.

ترتیب استفاده از پرایمر، کرم پودر و کانسیلر چگونه است؟

قبل از آرایش، باید پوست تان را آماده سازید. برای این منظور پرایمرها بهترین انتخاب هستند. اگر قبل از شروع آرایش، به پوست تان پرایمر بزنید، آرایش دوام بیشتری روی پوست تان خواهد داشت. علاوه بر آن، منافذ پوست تان را نیز می پوشاند، از این رو آرایش روی صورت شما بهتر خواهد نشست.

پس از این که صورت شما آماده آرایش شد، باید کارتان را با کرم پودر آغاز کنید. البته برخی از خانم ها کانسیلر را قبل از کرم پودر استفاده می کنند که اشتباه است. ابتدا کرم پودر را با شت روی صورت تان پخش کنید سپس به سراغ کانسیلر بروید. پس از زدن کانسیلر از شت دیگری استفاده کنید تا مرز کانسیلر با کرم پودر کاملا محو شود. حواس تان باشد که از کرم پودر و کانسیلرهای باکیفیت استفاده کنید، در غیر این صورت روی صورت تان می ماسد.

برای مواقعی که می خواهید فقط از پنکک برای پوشش صورتتان استفاده کنید، باید ابتدا کانسیلر را روی نواحی مورد نظر بزنید و بعد از آن از پنکک استفاده کنید. برای مواقعی هم که از کرم پودر مایع یا کرمی استفاده می کنید، باید کانسیلر را در مرحله آخر بزنید و آرایش خود را با پودر صورت فیکس و تمام کنید.

چه رنگ کرم پودری برای افرادی که پوست تیره دارند، مناسب است؟

انتخاب رنگ کرم پودر برای افرادی که پوست تیره ای دارند، کمی سخت است. در این شرایط، تمام چیزی که شما بدان نیاز دارید این است که رنگ کرم پودرتان را با تن پوست تان هماهنگ کنید. شاید برای این که رنگ مورد نیازتان را به دست آورید مجبور شوید که چند رنگ را با هم مخلوط کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اول از رنگ های روشن تر کرم پودر به صورت تان بزنید سپس رنگ های تیره را اضافه کنید و آنها را با هم مخلوط کنید. سپس برای قسمت هایی از صورت تان که دچار تیرگی یا لکه است، از کانسیلر کمک بگیرید.

کلمات کلیدی : ,,,,,,,,,